biuro rachunkowe / agencja reklamy

W dzisiejszych czasach samochód może zostać wykorzystany jako doskonały nośnik reklamy. Przemieszczające się auto widzą nie tylko współużytkownicy dróg, lecz również przechodnie. Ciekawa forma reklamy umieszczona na karoserii z pewnością zwróci ich uwagę i dotrze do szerokiego grona odbiorców, często znacznie większego niż ma to miejsce w przypadku statycznych form promocji. Szyld na aucie spełnia kilka funkcji, począwszy od pozyskiwania nowych klientów, przez umocnienie obecności na rynku oraz zwiększenie rozpoznawalności marki, aż po efekt czysto estetyczny.

Oferujemy Państwu oklejanie samochodów

  • osobowych
  • dostawczych
  • ciężarowych

Kompleksowe usługi oklejania aut na terenie Katowic i okolic

Innowacyjna forma promocji może być postrzegana jako bardziej kreatywna czy też osobista, co często wpływa pozytywnie na budowanie wizerunku przedsiębiorstwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych przez nas prac. Trudnimy się w okleinach reklamowych o dowolnym rozmiarze, kolorze lub kształcie. Obojętnie, czy mają Państwo samochód osobowy, dostawczy, czy ciężarowy – sprostamy każdym wymaganiom. Wszystkie nasze realizacje charakteryzują się wysokiej klasy wykonaniem. Spełnienie potrzeb klienta to nasza misja w pracy, tym samym uznajemy, że jest nie tylko kluczem do sukcesu biznesowego, ale również niezbędną podstawą w celu zbudowania trwałych relacji oraz wyrobienia reputacji. Jako firma świadczymy usługi oklejania samochodów na terenie Dąbrowy Górniczej, Gliwic, Katowic, Sosnowca, Tych oraz innych pobliskich miejscowości.

Wyjątkowa reklama na samochód: Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Gliwice, Tychy i okolice

Jeśli chcą Państwo zwiększyć rozpoznawalność swojej firmy, warto zainwestować w dobrą promocję. Nasze reklamy na samochód można zobaczyć w wielu miejscach – Katowicach, Gliwicach, Rybniku, Sosnowcu oraz Tychach. Skuteczne rozpowszechnianie informacji, w ciekawej formie, to efektywna inwestycja na wiele lat, która z pewnością przyniesie większe efekty oraz korzyści niż popularne billboardy czy notatka w prasie. Gwarantujemy, że świadczone przez nas usługi oklejania auta zostaną wykonane z należytą starannością przez niezawodnych profesjonalistów, a efekt z pewnością Państwa pozytywnie zaskoczy. Wszystko to za sprawą najwyższej jakości materiałów oraz naszej wieloletniej praktyki. Oferta obejmuje różnego rodzaju projekty wizualne, począwszy od prostych napisów, aż po skomplikowane grafiki na całym pojeździe.
Jak się okazuje, mobilność promowanych treści na aucie to bez wątpienia największy plus, a dobry plan działania to jeszcze lepsza, bardziej skuteczna reklama. Dlatego warto wybrać nas – profesjonalistów – i skorzystać z dostępnych usług, które nie obciążą budżetu, a zarazem zwiększą rozpoznawalność marki oraz przyciągną więcej klientów.

Współpracujemy z

bori logo
glass-hart logo